Юні легкоатлети Хмельниччини – активні учасники «ECOlympic»

У місті Славута, що на Хмельниччині, відбувся Всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab, що реалізується Національним олімпійським комітетом України спільно Coca-Cola Foundation, за новим напрямком «ECOlympic». Нагадаємо, екомодуль започаткований цього року відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК».

Вихованці відділення легкої атлетики міської дитячо-юнацької спортивної школи внесли особистий внесок у збереження балансу в природі та захисті екології у лісній місцевості «Дубовий гай» на околиці Славути.

Відділення НОК України в Хмельницькій області забезпечило учасників  заходу футболками, рукавичками, пакетами для збору сміття. Крім того, юні спортсмени дізналися від свого тренера про екологічні проєкти, які впроваджуються в Токіо до ХХХІІ Олімпійських ігор та отримали на згадку тематичну олімпійську атрибутику і сертифікати.         

Разом з тренером Тетяною Черняк вони влаштували прибирання побутового сміття та сухих гілок на території, де прокладені бігові траси, постійно проводяться тренування і традиційні змагання різного рівня з легкоатлетичного кросу.