«Do Like Оlympians»для юних борців Хмельницького

Родзинкою спортивного свята з нагоди другої річниці cтворення Клубу вільної боротьби «Балу» в Хмельницькому стала реалізація  проєкту Національного олімпійського комітету України «Do Like Оlympians»

На захід завітали почесні гості: член виконкому регіонального відділення НОК-начальник міського управління молоді та спорту Сергій Ремез,депутат міської ради Ігор Олійник та  майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи серед молоді, призерка Кубка світу і Всесвітньої універсіади з вільної боротьби Ольга Левковська. Дійство відбулося в cпеціалізованій спортивній залі державного навчального закладу «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» за участю біля 30 вихованців  Клубу вільної боротьби «Балу» віком від 4 до 15 років та їхніх наставників.

Під час привітань з боку почесних гостей подяку і подарунок міського голови отримав засновник і керівник Клубу Олексій Хамський,член міської спілки ветеранів АТО та з позивним «Балу» .

 Велике задоволення діти отримали від руханки та майстер-класу з титулованою спортсменкою, яка своїм позитивним зарядом та завзяттям заволоділа їх увагою . В ході бесіди Ольга Левковська розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на всеукраїнській та міжнародній аренах, із задоволенням відповівши на безліч цікавих запитань, що поставили діти. Вона належить до цілої плеяди уславлених борчинь з Хмельницького,котрі першими в країні почали освоювати ази жіночої боротьби і  згодом вийшли на міжнародний рівень. Зокрема, Ольга  нагадала імена землячок, які першими серед українок здобули “золото” європейських (Тетяна Комарніцька)  та світових чемпіонатів і Олімпійських ігор(Іріні Мерлені).

Зійти на п’єдестали найпрестижнішиж міжнародних змагань спромоглися і місцеві чоловіки,серед котрих найбільш відомими є заслужені майстри спорту Андрій Стаднік та Павло Олійник.

А ще діти познайомилися з олімпійськими талісманами ,серед яких найчастіше зустрічається образ ведмедя, як і символ їхнього клубу.

На завершення зустрічі діти отримали сувенірну продукцію , футболки з логотипом проєкту з рук організаторів та позитивні емоції під час традиційних стрибків на фоні тематичного банера.

Підвели підсумки заходу фотосесія і куштування торта,який з любов’ю приготували учні Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг.