Молодь пробігла, щоб зробити місто чистішим!

Відділення НОК України у Хмельницькій області впроваджує оригінальні ініціативи екоактивістів щодо захисту навколишнього середовища в рамках програми «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль».

Новий рух прихильників здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля, започаткований в Швеції, плоггінг – поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу у неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту дістався Хмельницького.

Піклуючись про своє здоров’я, варто враховувати, що вплив на нього чинить і стан екології. Зменшення шкоди для довкілля, і, як результат, зменшення шкоди для власного здоров’я – стратегія, в якій виграють  усі.

5 cерпня в Молодіжному парку  Хмельницького  до заходу долучилися понад 20 молодих, ініціативних та екосвідомих людей, які прагнуть зробити  місто чистішим, а  тіло здоровішим.

Вони відгукнулися на запрошення відділення НОК  та міського Молодіжного центру здійснити звичайну пробіжку, поєднавши її  із прибиранням.

На початку заходу заступник голови відділення НОК України Віктор Флентін привітав учасників та коротко розповів про  важливість  постійно дбати про навколишнє середовище, робити планету чистою,про  реалізацію ряду  екологічних проєктів в Токіо напередодні    ХХХІІ Олімпійських ігор та закликав підтримати національну збірну ,котра гідно представляє нашу державу на  цьому престижному спортивному форумі, шляхом розгортання прапора НОК України.

«Озброївшись» рукавичками та пакетами для сміття, активісти  у футболках  з логотипом «OlympicLab»пробігли  маршрутом, прокладеним від Молодіжного парку по набережній Південного Бугу до мікрорайону Гречани. Було подолано   6- кілометрову дистанцію  і назбирано 30 пакетів сміття, яке відвезли на сортування.

Учасники заходу отримали багато позитивних емоцій, обмінялись думками щодо майбутніх екопроєктів та сфотографувалися на згадку.