#OlympicLab завітав до школярів Хмельницького

У межах освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль» регіональний олімпійський осередок Хмельницькій області впроваджує і підтримує ініціативи екоактивістів щодо захисту навколишнього середовища.

7 жовтня  в рамках Всеукраїнського Дня сталої енергії вчителі фізичного виховання Хмельницької ЗОШ №21провели екологічні заходи на пришкільній території.

Cпочатку, учні 6-Б класу  «озброївшись» рукавичками та пакетами для сміття, у футболках  з логотипом «OlympicLab» на чолі з вчителем Юрієм Гринником  прибрали паркову зону та спортивні майданчики школи. Зібрали 5 мішків сміття- пластик, скло, поліетиленові пакети, папір. Сміття розсортирували в спеціалізовані контейнери біля школи.

Згодом до них долучилася група група з 20 велосипедистів-учнів середніх класів. В ході бесіди присутні школярі від Юрія Гринника та його колеги Віктора Власова отримали інформацію про  важливість  постійно дбати про навколишнє середовище, робити планету чистою, про  реалізацію ряду  екологічних проєктів в Токіо на ХХХІІ Олімпійських іграх та в Пекіні напередодні ХХІV зимової Олімпіади , а також про виступ на Іграх в Японії українських спортсменів, приділивши найбільше уваги випускниці своєї школи- стрибунці у довжину Марині Бех-Романчук.

Потім учні на велосипедах взяли участь на прибраній території у велопробізі  “Велосипед- найекологічніший транспорт”.

Учасники заходу отримали багато позитивних емоцій, обмінялись думками щодо майбутніх екопроєктів та сфотографувалися на згадку.