#OlympicLab згуртував екоактивістів Хмельницького

У межах освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль» регіональний олімпійський осередок Хмельницькій області впроваджує і підтримує ініціативи екоактивістів щодо захисту навколишнього середовища.

З метою показати важливість справи, яку роблять наші військові, подякувати воїнам, показати, що кожен, будучи свідомим громадянином, теж є захисником України , у Хмельницькому   в рамках Всеукраїнської акції «Подякуй військовому/вій! »відбувся екологічний захід.

У акції взяли участь військові, ветерани АТО Денис Дуденець, Володимир Шрубковський, представники Ради ветеранів АТО (ООС) при Хмельницькому міському голові,активні в громадській діяльноті  спортсмени, небайдужі до свого навколишнього середовища містяни із дітьми, сім’ями, трудовими колективами. Також долучилися  волонтери зі США,регіонального осередку ВІ «Активна громада» .

Тож майже сотня прибулих до визначеної локації біля озера у мікрорайоні Озерна висадили липову алею наданими лісниками деревами на честь захисників, як символ продовження українського роду, міцності української нації.

Також, хмельничани приходили із власними саджанцями дерев, зокрема, окрім лип посадили ще дуби, сосни та горіхи.

Учасники акції мали змогу подякувати нашим воїнам та підтримати тих, хто на передовій бореться за наше мирне небо. А також, зробити власний внесок до боротьби в тилу, підтримавши розвиток україномовного дитячого контенту. Зокрема, долучитись  до збору добровільних внесків на підтримку та розвиток україномовного освітнього ютуб-каналу «Хмаринка»(Лисичанськ, Луганська область).   Після  практичної частини заходу ветеран військової служби, перший заступник голови відділення НОК України в Хмельницькій області Віктор Флентін провів з присутніми бесіду на тему «Спорт та екологічні проблеми сьогодення»,  про  реалізацію ряду  екологічних проєктів в Токіо на ХХХІІ Олімпійських іграх та в Пекіні напередодні ХХІV зимової Олімпіади.

Наймолодші учасники заходу отримали не лише позитивні емоції і враження від користі проведеної роботи, але й футболки з логотипом «OlympicLab»,тематичну олімпійську атрибутику і сертифікати.

Завершилилась акція прослуховуванням  українських пісень у виконанні співака, поета та композитора Влада Ликова.