«Do Like Оlympians» у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті

До Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту завітав проєкт Національного олімпійського комітету України «Do Like Оlympians», у рамках якого студенти мали можливість зустрітись з дворазовим учасником зимових Олімпійських ігор 1992 та 1994 років Олександром Бортюком.

Захід в спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу традиційно розпочався із знайомства та бесіди з історією успіху спортсмена, який у досить зрілому віці (21 рік) долучився до серйозних занять легкою атлетикою і завдяки цілеспрямованості та наполегливості зумів розвинути та реалізувати свої природні швидкісні дані спочатку на бігових доріжках –став призером всеукраїнських і всесоюзних змагань у спринтерських дисциплінах, а потім вийшов на міжнародний рівень у зимовому виді спорту- зійшов на п’єдестал пошани етапу кубка світу з бобслею. Олександр Бортюк розповів про цікаві епізоди свого перебування на Олімпіадах, дисципліни легкої атлетики, для розвитку яких наразі в Хмельницькому створені належні умови, та надав поради щодо досягнення успіху, і не тільки в спорті, але й у житті загалом.

Далі були: розминка, яку під музичні акорди провів титулований спортсмен, та вікторина з запитаннями на олімпійську тематику.

В спортивно-пізнавальному заході також взяли участь члени відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області Віктор Флентін та Володимир Севастьянов , керівник фізичного виховання навчального закладу Ольга Торченюк.

На завершення зустрічі найактивніші студенти отримали подарунки та футболки з логотипом проєкту від організаторів та позитивні емоції під час традиційних стрибків з Олександром Степановичем на фоні тематичного банера.