Про олімпійські та людські цінності юні хмельничани дізнавались в басейні

Напередодні Дня Гідності та Свободи регіональним олімпійським осередком в Хмельницькій області проведено освітній проєкт Національного олімпійського комітету України «#OlympicLab» за напрямом «Олімпійські та людські цінності».

Спочатку організатори заходу- перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області Віктор Флентін та дворазовий учасник зимових олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Олександр Бортюк  розповіли про головні принципи олімпізму: дружбу, повагу, досконалість ,спираючись на власний життєвий та спортивний досвід .

Після розминки біля 40 учасників долали 25-метрову  дистанцію на вибір – вільним стилем, брасом, на спині та з предметами. Більшість успішно випробували себе в кількох дисциплінах, проявляючи сміливість, завзяття, самовдосконалення. Їх палко підтримували батьки та інші члени родин.

Всі учасники заходу отримали пам’ятні медалі, сертифікати, нагородну атрибутику з логотипом «#OlympicLab». Переможцям і призерам у двох вікових групах серед хлопчиків та дівчаток дісталися також дипломи і медалі відповідних ступенів  від СКЦ «Поскирів» та футболки від відділення НОК України. Всі бажаючі  мали змогу сфотографуватись на згадку з олімпійськими символами та уславленим олімпійцем.