Про основи розвитку бізнесу та кар’єри школярі Ружичанки дізнавались в #OlympicLab

В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab. За допомогою цього проєкту відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності та ідеї, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

Так, 24 серпня заступник голови відділення НОК України у Хмельницькій області Віктор Флентін разом із відомим бізнесменом села Ружичанка Розсошанської СОТГ Хмельницького району Володимиром Тарасовим у межах святкування 30-річниці Незалежності України зустрілися з шкільною молоддю Ружичанки і провели напрям «Основи розвитку бізнесу та кар’єри», а  також патріотично- оздоровчий велозаїзд.

На захід запросили чотирьох Братів Стародубів, занесених до Книги рекордів України за те, що їм усім у 1960-1980 х роках було присвоєно звання майстрів спорту з велоспорту.

Вони розповіли про своє становлення спочатку як спортсменів, а потім про подальшу кар’єру на державній та військовій службі, адже серед них є і заступник міністра, і начальник управління ОДА, і полковник у відставці СБУ. І хоча вже досягли поважного віку, продовжують займатись активною громадською діяльністю, зокрема у ці дні організували і провели у Хмельницькому 24 велогонку по шосе серед ветеранів України на свою честь . Вони порадили присутнім учням вже зараз визначатися зі своєю майбутньою професійною кар’єрою, водночас не забувати вести здоровий спосіб життя. Приємно відмітити, що більшість з учнів дійсно люблять спорт і займаються ним регулярно. Прибулі зі своїми велосипедами 28 учнів на чолі з Володимиром Тарасовим, який регулярно допомагає проводити в селі спортивно-видовищні заходи, здійснили 6-кілометровий велозаїзд у вишиванках головними вулицями Ружичанки.

Наприкінці корисного заходу усі вони отримали подарунки від відділення НОК України – тематичні футболки, блокноти та сувенірну продукцію.