Вихованці ДЮСШ Хмельницького разом з міською молоддю пізнавали себе в #OlympicLab

Відділення НОК України в Хмельницькій області провело черговий захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» відбувся 24 серпня у рамках флешмобу під час святкування Дня Незалежності на Майдані Незалежності міста Хмельницького, де зібралися вихованці ДЮСШ «Динамо», «Авангард», представники громадських молодіжних організацій, учні та студенти шкіл і вишів обласного центру.

Захід презентували члени відділення НОК України в Хмельницькій області  Геннадій Домбровський, Олексій Жижанов, Андрій Чумаков, які на початку спілкування ознайомили присутніх з метою та завданнями проєкту, розповіли про історію Олімпійських ігор, про олімпійські символи та досягнення спортсменів Хмельниччини на олімпійських аренах, про наявні спортивні об’єкти і перспективи створення сучасної спортивної інфраструктури в місті та області, котрою вже скористувалися члени національних збірних команд країни з легкої та важкої атлетики при підготовці до Токіо-2020.

Ознайомили з основними постулатами успіху: спробуй, шукай підтримки, перевершуй очікуване, твори історію, шукай мотивацію, не зупиняйся.

Надалі члени відділень дзюдо, рукопашного бою та боксу вказаних ДЮСШ взяли участь в показових виступах, демонструючи технічну і фізичну підготовку, а всі охочі мали змогу випробувати у запропонованих видах єдиноборств , котрі користуються популярністю серед патріотично налаштованої молоді, готової поповнити ряди захисників вітчизни.        

Найактивніші учасники цього спортивно-пізнавального дійства отримали сертифікати з логотипом заходу та олімпійську атрибутику.