Навички лідерства від титулованої легкоатлетки

10 грудня в Хмельницькому під час проведення ХІІІ відкритого обласного легкоатлетичного турніру «Подільська зима» відбувся «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #OlympicLab, що реалізується за ініціативи НОК України спільно з Coca-Cola Foundation. Захід проходив в манежі ОЦФВУМ у рамках відзначення 31-річчя Національного олімпійського комітету України.

На змаганнях була присутня фіналістка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, віце-чемпіонка світу та чемпіонка  Європи в приміщенні в стрибках у довжину, заслужений майстер спорту Марина Бех-Романчук , переможниця перших турнірів «Подільської зими», яка наразі готується  в рідному Хмельницькому до відповідальних міжнародних стартів.  Прибулі на турнір юні спортсмени 2004 року народження і молодші з Київщини, Чернівеччини, Вінниччини, Житомирщини, Тернопільщини, Рівненщини, Полтавщини та Хмельниччини перед початком змагань залюбки спілкувались з Мариною.

Вона розповіла  дітям про свій спортивний шлях, про невдачі та успіхи, поділилася секретами,  як не падати духом після поразок і травм та йти далі.

Для того, щоб стати чемпіоном потрібна повна самовіддача, дисципліна, завзятість, працьовитість, беззаперечне дотримання мети, вміння постійно вчитися та вдосконалюватися. Тільки такі якості можуть привести до успіху та перемог. Юні легкоатлети мали також можливість помилуватись невимушеними пружними далекими  горизонтальними стрибками, роботою зі штангою, прискореннями і спеціальними вправами Марини під час відкритого тренування .

На урочистому відкритті змагань перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віктор Флентін привітав легкоатлетичну спільноту краю з успішним завершенням спортивного року і вручив подарунки найкращим легкоатлетам та їх наставникам, котрі відзначились цьогоріч  на міжнародних аренах, в тому числі: Марині Бех-Романчук (чемпіонка Європи в приміщені, 5 місце на Іграх ХХХІІ Олімпіади), Марії Горєловій (бронзова призерка юніорського чемпіонату світу) – стрибки у довжину, Вадиму Крушинському (тренер Марини та Марії).

Натхненні присутністю  уславленої спортсменки краю, юні легкоатлети завзято взялися встановлювати власні перші рекорди, кращі з яких в кожному виді отримали  грамоти, медалі і заохочувальні призи з рук олімпійки та її наставника.