Положення Do like Olympians

Положення про Всеукраїнський проект серед дітей та молоді “Do like Olympians”

Ініціатором та засновником Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді “Do like Olympians” (надалі-Захід) є Громадська організація “Національний олімпійський комітет України” (надалі – НОК України).

Захід являє собою спортивну подію, яка проводиться в форматі уроку фізичної культури. Він має різні форми проведення, але обов’язково включає в себе спортивні заходи за участю Олімпійських чемпіонів, призерів Олімпійських ігор, провідних спортсменів, тренерів, фахівців сфери фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Загальні положення

Проведення Заходу організовує НОК України та Міністерство молоді та спорту (далі – Організатори).

Для організації та проведення Заходу Організатори мають право залучати інших суб’єктів господарювання (юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб), здійснюючи при цьому загальний нагляд за проведення Заходу. Такі суб’єкти господарювання можуть залучатися як для організації та проведення Заходу в цілому (генеральний підрядник для надання послуг з організації та проведення Заходу), так і для організації та проведення окремих його частин (підрядники для постачання окремих товарів та послуг, необхідних для проведення Заходу). В разі залучення Організаторами суб’єкта господарювання для організації та проведення Заходу в цілому такий генеральний підрядник має право залучати інших суб’єктів господарювання (субпідрядників) для постачання окремих товарів та послуг, необхідних для проведення Заходу, залишаючись відповідальним перед Організаторами за результатами їхньої роботи.

Основна мета Заходу – сприяння здоровому та активному способу життя, пропаганда олімпійських видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей, молоді, різних верств населення.