Олімпійський урок #BeActive крокує Хмельниччиною

У межах Європейського тижня спорту у Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, що на Хмельниччині, пройшов «Олімпійський урок #BeActive».

Далі…

Змістовно, ефектно та масштабно проходить Європейський тиждень спорту у Хмельницькому

У п’ятницю, 24 вересня, Хмельницький отримав найвищу відзнаку Парламентської Асамблеї Ради Європи – Приз Європи, церемонія вручення якого відбулася на великій сцені поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка. Тож цю подію містяни відзначили по європейські – активними спортивними заходами на свіжому повітрі.

Далі…

Українські спортсмени та їхні тренери отримають премії за 4-6 місця на ХХХІІ Олімпійських іграх в Токіо

29 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову про «Деякі питання заохочення спортсменів та їхніх тренерів за результатами ХХХІІ Олімпійських ігор». Відтак атлети, які посіли 4-6 місця на Олімпіаді в Токіо, отримають премії. Так само винагороду отримають і їхні тренери. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Далі…

Легкоатлетичний вік-енд подолян на Буковині та в Прикарпатті

Минулий вік-енд видався насиченим на легкоатлетичні змагання за участю представників Хмельницької області.

Далі…

Спортивні фотографії серед кращих на конкурсі «Хмельницький крізь об’єктив»

Хмельницький музей-студія фотомистецтва презентував виставку кращих робіт фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив», присвяченого 590-й річниці міста Хмельницького.

Далі…

У Хмельницькому стартував Європейський тиждень спорту

З нагоди Європейського тижня спорту 23вересня у Національній академії Державної прикордонної служби України відбулось урочисте зібрання, на якому відзначили найкращих спортсменів навчального закладу.

Далі…

Олімпійський тиждень впевнено крокує навчальними закладами Хмельниччини

«Сміливі, спритні – це ми!» – під таким гаслом пройшов Олімпійський тиждень для учнів 1-4 класів Хмельницької ЗОШ №14.

Далі…

50- річний ювілей відсвяткував Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді

Днями у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді урочисто відзначили 50-річчя цього одного з найкращих спортивних закладів Поділля, який має яскраву історію, спортивні традиції, професійний колектив однодумців та славиться своїми вихованцями і випускниками.
На святкування прибули працівники та ветерани центру, випускники-олімпійці та інші уславлені спортсмени краю, очільники обласної та міської влади, представники депутатського корпусу, регіонального відділення НОК України, керівники обласного та міського управлінь молоді і спорту, обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти та науки.

Далі…

Гімн України на честь подільського важкоатлета в Польші

У польському місті Цеханув завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років, в якому взяли участь 28 представників України.

Далі…

Спортивні заходи в учбові заклади Хмельниччини

30.08.2021 року проведено обласний семінар з освітянами об’єднаних територіальних громад, які причетні до організації фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти.

Далі…