Свято спорту в Наркевичах на Хмельниччині

На Хмельниччині продовжує створюватись сучасна спортивна інфраструктура для занять олімпійськими видами спорту, залучення населення до рухової активності у новостворених об’єднаних територіальних громадах за програмою Президента України «Велике будівництво». Черговим таким об’єктом став сучасний комплекс спортивних споруд для масового використання, який днями ввели в експлуатацію у смт Наркевичі.

Участь в урочистому відкритті об’єкту взяли голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, народний депутат України Сергій Лабазюк, директор Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Віра Бригадир, голова селищної ради Любов Гула, представники спортивних організацій області, в тому числі члени виконкому відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Флентін та Олександр Прокопов.

Почесні гості оглянули три збудованих біля місцевої школи майданчики з синтетичним покриттям для занять баскетболом, волейболом, мініфутболом, тенісом, а також реконструйований поруч стадіон з футбольним полем, на якому оновили природній трав’яний газон з автоматичною системою поливу, облаштували бігові доріжки із синтетичним покриттям, звели трибуну на 96 глядачів та окрему будівлю з тренажерним залом і роздягальнями.

Під час урочистостей було реалізовано проєкт Національного олімпійського комітету України «Do Like Оlympians», під час якого учні Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість зустрітись з представниками відділення НОК, факелоносцем естафети олімпійського вогню 1980 року Василем Ілюшиним, чемпіоном України та міжнародних змагань з пауерліфтингу Артемом Шинкаруком. Під час спілкування школярам розповіли про підготовку українських спортсменів до Олімпійських ігор у Токіо, шляхи власного вдосконалення в спорті, проведено руханки на стадіоні та майданчику, надано відповіді на запитання, якими цікавиться молодь.

На завершення зустрічі найактивніші школярі отримали подарунки та футболки з логотипом проєкту від відділення НОК України в Хмельницькій області та позитивні емоції під час традиційних стрибків на фоні тематичного банера.