#OlympicLab з відомим фахівцем легкої атлетики Хмельниччини

Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області провело черговий захід в рамках Всеукраїнського проєкту #OlympicLab.

На базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді та стадіону «Поділля»  відбувся напрямок «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» з групою учнів 3-5 класів НВО-5 та ЗОШ№15. Участь у ньому взяв заслужений тренер України з легкої атлетики, бронзовий призер з десятиборства юніорського  чемпіонату Європи з легкої атлетики в Афінах (1975р) майстер спорту  Анатолій Новіков.

Анатолій Новіков  розповів учасникам заходу про свій спортивний шлях від початківця до рекордсмена України з десятиборсnва серед юнаків, багаторазового переможця та призера  всесоюзних та міжнародних легкоатлетичних змагань . Успішним в його житті був також період заняття бізнесом, проте любов до легкої атлетики згодом переважила і він повернувся до рідної ДЮСШ-3 (наразі ХОЦФВУМ) вже в якості тренера-викладача.

За понад 20 років він зумів здійснити тренерську кар’єру , підготувавши десятки легкоатлетів високого рівня. Як наставник спринтерів збірної  України привів жіночу естафетну  національну команду  4х400м до перемоги на чемпіонаті Європи-2012 та бронзових медалей Олімпіади в Лондоні.

Надалі він провів показове тренування з провідними спринтерами Х0ЦФВУМ. Відгукнувшись на його пропозицію спробувати свої можливості в легкій атлетиці, присутні школярі перейшли з манежу  на стадіон «Поділля», де протягом 40хвилин відпрацьовували низький старт та стрибки у довжину  під наглядом Анатолія Новікова. На його запрошення розпочати тренування в його групі дали згоду троє перспективних школярів. Усім присутнім він побажав успіхів в різних сферах людської діяльності, реалізації свого таланту і потенціалу, підтримуючи стан свого здоров’я постійною руховою активністю і роздав олімпійську атрибутику.