Archive for Січень 2019

Марина Бех і компанія

В Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Це був перший старт національного рівня, який проходив в легкоатлетичному манежі Сумського держуніверситету після його реконструкції.

Далі…

РІВНЯННЯ НА ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

На базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді 26 січня проходив традиційний  відкритий обласний турнір з плавання в категорії “Мастерс”, присвячений пам’яті  засновника  плавання на Хмельниччині  Анатолія Агошкова.

Далі…

«Зимові забави» в Кам’янці-Подільському

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області 24 січня на території «Гала-готелю» у Кам’янці-Подільському з метою популяризація та пропаганда здорового способу життя серед студентської та учнівської молоді,залучення всіх верст населення до занять зимовими видами спорту відбулося масове спортивно-видовищне свято – «ІІI Зимові забави», присвячені 70-річчю факультету фізичної культури  місцевого національного університету імені Івана Огієнка.

Далі…

Стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам

Уряд розпорядженням від 16 січня 2019 р. № 19-р  призначив стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Далі…

Наші земляки за кордоном

19 січня Яблонець-над-Нисою, що у Чехії, приймав міжнародні легкоатлетичні змагання JABLONECKÁ HALA 2019. 22-річна майстер спорту  Наталія Ручківська з результатом 8,40 сек перемогла на дистанції 60 метрів з бар’єрами.

Далі…

Змагалися на честь Радомира Сіліна

Протягом двох днів у відкритому чемпіонаті області в приміщенні пам’яті  Почесного громадянина міста Хмельницького Сіліна .Р І. з легкої атлетики взяли участь представники 6 міст та 8 районів/ОТГ,а також група стрибунів з Тернополя.

Далі…

У Хмельницькому розпочався ХІХ турнір з боксу пам’яті Євгена Кужельного

22 січня у Хмельницькому стартував XIX відкритий всеукраїнський турнір серед молоді пам’яті видатного подільського тренера з боксу Євгена Кужельного. У турнірі бере участь майже 100 учасників з областей України та команда Молдови.

Далі…

У Хмельницькому визначили лідерів вільної боротьби України на 2019 рік

15-18 січня в спеціалізованому залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбувалися поєдинки чемпіонату України з боротьби вільної серед чоловіків до 23 років та чемпіонату України з боротьби вільної серед жінок.

Далі…

Модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab відбувся на Хмельниччині

Днями у Хмельницькому національному університеті відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Далі…

На Хмельниччині визначили переможців турніру з волейболу

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у місті Красилові відбувся популярний серед учнівської молоді міжобласний новорічно-різдвяний турнір з волейболу «Зима – 2019». Далі…