Archive for Новини

25 березня у Хмельницькому можна буде безкоштовно навчитися скандинавській ходьбі та перевірити свій стан здоров’я .

Далі…

Звітно-виборна Асамблея відділення

Членам ГО «Відділення НОК

України в Хмельницькій області» Кандидатам у члени ГО «Відділення НОК України в Хмельницькій області»

Інформуємо Вас про зміну адреси проведення та часу реєстрації учасників Звітно-виборчої Асамблеї ГО «Відділення НОК України в Хмельницькій області» (далі – Асамблея).

Асамблея пройде 02 березня 2023 року за адресою: м. Хмельницький, провулок Степана Бандери, 1/1 (Бізнес-центр «ПАРУС», конференц- зал, 1-поверх).

Реєстрація учасників Асамблеї о 10.00-10.45 год.

Початок роботи Асамблеї о 11.00 год.

Просимо запланувати Вашу участь у роботі Звітно-виборної Асамблеї Відділення НОК України в Хмельницькій області у Вашому графіку роботи.

При собі необхідно мати документ, що підтверджує особу.

Звітно-виборча Асамблея відділення

Інформуємо, що згідно п. 6.2.4.1 Положення ГО «Відділення НОК України в Хмельницькій області» сплив термін висунення кандидатів на посаду Голови відділення.

Згідно надісланих подань зареєстровано чотири кандидатури на посаду Голови ГО “Відділення НОК України в Хмельницькій області” :

1.ОГОН Віталій Петрович – представник Федерації дзюдо Хмельницької області.

2.ФЕДОСЄЄВ Анатолій Іванович – представник відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Хмельницькій області.

3.ВАВРИНЧУК Сергій Михайлович – представник відокремленого підрозділу «Федерації альпінізму та скелелазіння України» у Хмельницькій області.

4.ЧУМАКОВ Андрій Анатолійович – представник Хмельницької обласної федерації боксу.

Звітно-виборча Асамблею Відділення пройде 02 березня 2023 року.

Снайперські постріли подолян у Львові

2-9 лютого у Львові 252 спортсменів з 15 областей змагались за нагороди зимового чемпіонату України серед дорослих з кульової стрільби.

Далі…

В Хмельницькому спортивно-оздоровчим пробігом відзначили старт XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю

З метою підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі – ХVІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту, відділення НОК України в Хмельницькій області організувало і проводить в різних куточках подільського краю церемонію «Свято олімпійського прапора».

Далі…

Чотири нагороди для України за два етапи Кубка світу з фристайлу

Перші у календарному 2023 році етапи Кубка світу з лижної акробатики прийняв канадський Ла-Релайс. Саме у цьому місті упродовж двох днів (21-22 січня) на двох спарених етапах відбулися особисті старти.

Далі…

На сторінках довідника – спортивна гордість Хмельниччини

В читальній залі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація 56-го рекомендаційного бібліографічного довідника «Календар знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини на 2023рік» за участю представників регіонального відділення Національного олімпійського комітету України.

Далі…

#Olympiclab для миколаївських синхроністок в Хмельницькому

Хмельницьким обласним відділенням НОК України проведено Всеукраїнський освітній проєкт НОК України – #OlympicLab за напрямком «Олімпійські та людські цінності».

Далі…

Про розвиток та добробут дізнавались юні борці Хмельниччини

Відділення НОК України в Хмельницькій області провело черговий освітній захід в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Далі…

Олімпійські книги поповнили полиці бібліотеки Хмельницького інституту

Справжній книжковий скарб отримала днями бібліотека Хмельницького інституту соціальних технологій  Університету «Україна» у межах Всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»  від регіонального відділення Національного олімпійського комітету України .

Далі…