Archive for Березень 2019

Новий сектор для легкоатлетичних метань- крок до олімпійського п’єдесталу

27 березня на стадіоні Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка відбулося урочисте відкриття сектора для легкоатлетичних метань.

Далі…

Міжнародні змагання з боксу

22 березня у нічному клубі «Малевич» (м. Львів) відбулася безпрецедентна подія в українському спорті. Вперше в історії виступи на міжнародній арені розпочала  команда «Українські левиці», до складу якої увійшли найбільш титуловані представниці українського боксу.

Далі…

Черговий успіх Андрія Коваленка

На чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів,який проводився у 50-метровому басейні міста Дніпро,відзначився майстер спорту Андрій Коваленко.Цей перспективний плавець з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді у гострій конкуренції з гідними суперниками виборов дві нагороди: срібну медаль на дистанції 100 м та бронзову на 50-метрівці стилем батерфляй у юніорській віковій  групі.Тренує спортсмена Володимир Міщанінов.

«Подільська весна» в Гуменцях

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у Гуменецькому НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів», що в Кам’янці-Подільському районі на Хмельниччині,  проведено ХІI відкритий обласний турнір з легкоатлетичних стрибків  «Подільська весна».

Далі…

Головні старти зимового сезону 2018/2019

Завершилися головні старти зимового сезону 2018/2019  за участю українських спортсменів.

Далі…

Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у Нетішині проведено традиційний відкритий обласний турнір з легкої атлетики під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Далі…

Зростає надійна зміна олімпійцям з Нетішина

Вихованці Нетішинської комплексної дитячо-юнацької школи ППО ХАЕС на другому етапі Всеукраїнських дитячих змагань  з фехтування на шаблях “Ліга Миронюка В.В.”у Миколаєві  здобули комплект нагород.

Далі…

Важкоатлети Хмельниччини конкурентоспроможні на всеукраїнському рівні

Кубок України з важкої атлетики в Чернігові став важливим етапом відбору для вітчизняних спортсменів до офіційних міжнародних змагань поточного року,де будуть розігруватись рейтингові очки для потрапляння на 0лімпійські ігри -2020 до Токіо.

Далі…

Рекорди, медалі, кубок подолянам в столичному манежі

Заключним офіційним змаганням зимового сезону у легкоатлетів на всеукраїнському рівні став чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні, який тривав протягом двох днів (2-3 березня) у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Далі…

Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні

На міжнародній легкоатлетичній  матчевій зустрічі збірних команд Білорусі-Франції-Туреччини-України серед юнаків (U-18) у приміщенні,
ку 6 березня проведено в Стамбулі,  Дмитро Козачук зі Старокостянтинова посів 5 місце в бігу на 800 метрів з особистим рекордом (1хв58,75сек). Тренує цього перспективного бігуна у міській дитячо-юнацькій спортивній школі майстер спорту міжнародного класу Олександр Вербицький .