Archive for Березень 2020

Лауреати Всеукраїнської премії «Герої спортивного року» 2006 -2019 рр

Кілька днів тому Україна дізналася імена володарів «Спортивного Оскару», які були визнані кращими за підсумками своїх здобутків у 2019 року, а XІV премія «Герої спортивного року» стала ще однією яскравою сторінкою в історії вшанування вітчизняних спортсменів.

Далі…

Хмельницький школяр-призер чемпіонату України серед дорослих

13 березня у Харкові завершився Зимовий чемпіонат України з плавання. Протягом чотирьох днів в 50-метровому басейні “Акварена” змагалися усі найсильніші 365плавців (134 жінки та 231 чоловіків) з 20 областей України, м. Києва та Республіки Казахстан,в тому числі 4 представники Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Далі…

Важкоатлети Хмельниччини підтвердили високий рівень на всеукраїнських змаганнях

Кубок України серед чоловіків та жінок і Всеукраїнський турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун з важкої атлетики в Чернігові став переглядом найближчого резерву  вітчизняних спортсменів до національної команди, основний склад якої наразі готується до заключних офіційних міжнародних змагань ,де будуть розігруватись рейтингові очки для відбору на 0лімпійські ігри -2020 в Токіо.

Далі…

Олімпійська родина вітає з днем народження!!!

Сьогодні свій день народження святкує член громадської організації “Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області”, тренер-викладач з вільної боротьби СК “Епіцентр”, суддя Національної категорії з вільної боротьби ПАНТЄЛЄЄВ ВЯЧЕСЛАВ ІВАНОВИЧ.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає іменинника зі святом!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, добром, щастям й залишає лише світлі спогади!

Міцного здоров’я, благополуччя й нових життєвих та професійних перемог.