Archive for Січень 2020

Чотири нагороди українців на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх

22 січня в Лозанні (Швейцарія) завершилися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри, на яких найкращі юні атлети світу боролися за нагороди престижного міжнародного форуму.

Далі…

Змагалися на честь Радомира Сіліна

20-21 січня у II відкритому чемпіонаті області в приміщенні пам’яті  Почесного громадянина міста Хмельницького Сіліна .Р І. з легкої атлетики взяли участь представники 5 міст та 7 районів/ОТГ,а також група стрибунів у висоту з Тернополя.

Далі…

На білбордах – краща спортсменка Хмельниччини

Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla

З жовтня 2019 року триває рекламна кампанія від Toyota Corolla та проєкт про досягнення зірок українського спорту  «Витривалість робить тебе легендою» за участю чотирьох провідних спортсменів України.

Далі…

Урочистості за підсумками 2019 спортивного року Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади

У Гуменецькому будинку культури за участі понад 250 представників з 14 навколишніх сіл відбулось вшанування кращих спортсменів Гуменецької об’єднаної територіальної громади Кам’янець- Подільського району Хмельницької області.

Далі…

Перші старти легкоатлетів Хмельниччини під дахом у 2020 році році

11 січня під час виступів у манежі Львівського СКА на Всеукраїнських змаганнях відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики за участі юних спортсменів з 9 областей відзначились вихованці тренера Олександра Краснова з Нетішинської   КДЮСШ.

Далі…

На сторінках довідника – спортивна гордість Хмельниччини

В  Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці  відбулася презентація рекомендаційного  бібліографічного довідника «Календар знаменних і пам’ятних дат Хмельниччини на 2020 рік» за участю науковців, краєзнавців, освітян, музейних працівників, а також представників регіонального відділення НОК України

Далі…

Олімпійська родина вітає з днем народження!!!

Сьогодні свій день народження святкує член Виконкому громадської організації “Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області”, президент громадської організації “Хмельницька обласна федерація баскетболу” ПОВОРОЗНЮК ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає іменинника зі святом!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, добром, щастям й залишає лише світлі спогади!

Міцного здоров’я, благополуччя й нових життєвих та професійних перемог.Олімпійська родина вітає з днем народження!!!Сьогодні свій день народження святкує член Виконкому громадської організації “Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області” ЛОБОВ ВАЛЕРІЙ ВАДИМОВИЧ.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає іменинника зі святом!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, добром, щастям й залишає лише світлі спогади!

Міцного здоров’я, благополуччя й нових життєвих та професійних перемог.25 всеукраїнські змагання легкоатлетів в приміщенні “Різдвяні старти” –вдалий початок 2020 року

Це перший всеукраїнський турнір  зимового сезону і чудова нагода для легкоатлетів перевірити свою форму і готовність перед командним чемпіонатом України і чемпіонатом України , за результатами яких буде сформовано національну  збірну на чемпіонат світу у приміщенні (13-15 березня ,м. Нанкін, Китай). Одні з найулюбленіших  вітчизняними спортсменами змагання під дахом підтвердили свій статус.

Далі…

Олімпійська родина висловлює співчуття рідним та близьким Миколи Кутея

Сьогодні, на 76 році життя перестало битися серце заслуженого тренера з вільної боротьби Миколи Михайловича Кутея.

Все своє життя Микола Михайлович присвятив вільній боротьби, популяризації олімпійського руху.

Олімпійська родина висловлює співчуття рідним та близьким
Миколи Михайловича Кутея у зв’язку із цією тяжкою, непоправною втратою.