11 січня під час виступів у манежі Львівського СКА на Всеукраїнських змаганнях відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики за участі юних спортсменів з 9 областей відзначились вихованці тренера Олександра Краснова з Нетішинської   КДЮСШ.

Петро Венгерець  здобув перемогу  у бігу на 600м  серед юнаків до 13 років з рекордом турніру для вказаної вікової групи-1хв37,90сек,а фінальний забіг на 60м завершив з другим результатом-8,22сек. 6 місце у бігу на дистанції 1000м серед дівчат до 15 років посіла Вікторія Каюмова (3хв25,72сек).

17 січня  хмельничанка Марина Бех-Романчук під час Всеукраїнських   змагань з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті заслужених тренерів України Миколи Батруха та Бориса Юшка повторила свій найкращий час у бігу на 60м (7,45сек), продемонстрований  нею вперше 10 січня  на “Різдвяних стартах “ у цьому ж манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності .Це вивело її на 2 місце. Наразі Марина сконцентрується на стрибках у довжину, проводячи тренування в рідному манежі Хмельницького ОЦФВУМ, де створені належні умови для якісної підготовки. На 31 січня та 8 лютого заплановані її виступи за кордоном саме в цій стрибковій дисципліні.

18 січня 18-річна Ярослава Магучіх з Дніпра здобула яскраву перемогу на 21 міжнародному турнірі зі стрибків у висоту “Меморіал Олексія Дем’янюка” у Львові. Подолана нею висота (2,01м) в манежі Львівського державного університету фізичної культури є кращим результатом сезону у світі, новим юніорським світовим рекордом U-20 у приміщенні, повторенням рекорду України для жінок, який у 2008 році встановила Віта Паламар з Хмельницького.

У цьому традиційному міжнародному турнірі взяли участь більшість  найсильніших вітчизняних  висотників, а також гості з Туреччини та Австрії. А ще були серед них учні Ларисі Калашнік з Ізяслава, котрі у своїх вікових групах посіли такі місця:3-Вікторія Драч,2004 р.н.(дівчата U-18 )-1,50м;6-Данило Нестечук , 2004р.н.(юнаки U-18)-1,70м;10-Дмитро Кравець,1999р.н.(чоловіки)-2,05м.

18 січня в Чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики в приміщенні,який відбувся в манежі СДЮСШОР “Колос”, у бігу на дистанції 800м хмельничани посіли другі місця: серед чоловіків-Тарас Чукань(1хв59,9сек),серед жінок-Ксенія Потапова(2хв21,5сек).

Вказаних членів збірної команди нашої області тренує Леонід Рибак.