Archive for Лютий 2020

У Хмельницькому відзначили спортивну еліту міста

15 кращих спортсменів та стільки ж тренерів за вагомі досягнення на престижних всеукраїнських і міжнародних змаганнях у 2019 році отримуватимуть щомісяця стипендії від прожиткового мінімуму до 10000 грн, що передбачено рішеннями виконкому Хмельницької міської ради.

Далі…

Комплект медалей і норматив на європейський чемпіонат

Майже 700 атлетів взяло участь в юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні (2003 р.н. та молодші), який 27-29 січня відбувся в Сумах. На цих змаганнях було показано низку високих результатів.

Далі…

Стрілецький турнір пам’яті Героїв Крут у Хмельницькому

28-29 cічня в тирі Хмельницького НВК № 10 проведено традиційний турнір з кульової стрільби серед учнівської молоді 2002 року народження та молодших до дня вшанування пам’яті трагічної загибелі Київського студентського куреня під Крутами, яка стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

Далі…

Ігор Гоцул: «Ми не хочемо повторення того сорому, коли у нас відбирають олімпійські медалі»

-Остання дискусія, пов’язана з питаннями дискваліфікації та антидопінгу, підштовхнула мене до думки, що зараз настав час для серйозної розмови на рівні цінностей. Ми не часто про це говоримо, але саме ціннісні речі багато в чому визначають нашу роботу і поточні дії. Якщо ми чіткіше визначимося, що насправді до них відноситься, багато речей стане на свої місця. Але перед тим, як перейти до філософських категорій, я хотів би нагадати декілька базисних речей, в яких ми знаходимося стосовно системи протидії допінгу.

Далі…