Archive for Серпень 2021

Хмельниччина пробігом вшанувала пам’ять Героїв, полеглих за Україну

Хмельниччина долучилася до Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», приуроченого Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Далі…

Тенісний турнір в Хмельницькому

У Хмельницькому за підтримки відділення НОК України та організації ветеранів спорту в області проведено шостий відкритий обласний турнір з тенісу пам’яті заслуженого будівельника України Івана Беца (06.06.1945-22.04.2010), великого шанувальника спорту.

Далі…

В Хмельницькому тривають фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійського літа – 2021»

21 серпня у центрі Хмельницького відбулися незвичні змагання. Понад дві сотні наймолодших містян взяли участь у перегонах на толокарах та самокатах.

Далі…

Спартакіада журналістів Хмельниччини

20 серпня надовго запам’ятається багатьом подільським журналістам – цього дня у  Хмельницькому відбулась обласна спартакіада працівників ЗМІ краю присвячена 30-річчю Незалежності України.

Далі…

Молодь пробігла, щоб зробити місто чистішим

 Відділення НОК України у  Хмельницькій області впроваджує оригінальні ініціативи екоактивістів щодо захисту навколишнього середовища  в рамках програми «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль».

Далі…

Україна на ХХХІІ Олімпійських іграх

8 серпня в Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, на яких Україна посіла 16 місце серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород.

Далі…

У Хмельницькому привітали учасників надмарафонського пробігу “Схід і Захід разом” і підтримали олімпійців

В Україні триває надмарафонський пробіг «Схід і захід разом». Його учасники своїм особистим прикладом мають на меті продемонструвати єдність нашої країни та заодно популяризувати оздоровчий біг і здоровий спосіб життя. 

Організаторами заходу, приуроченого  30-й річниці незалежності України, є Львівська обласна  рада, Федерація легкої атлетики Львівської області та ініціативна група депутатів  1-го демократичного скликання Львівської міської ради 1990 року.

Далі…