Archive for admin

Гімн України на честь подільського важкоатлета в Польші

У польському місті Цеханув завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років, в якому взяли участь 28 представників України.

Далі…

Спортивні заходи в учбові заклади Хмельниччини

30.08.2021 року проведено обласний семінар з освітянами об’єднаних територіальних громад, які причетні до організації фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти.

Далі…

Хмельниччина пробігом вшанувала пам’ять Героїв, полеглих за Україну

Хмельниччина долучилася до Всеукраїнського патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», приуроченого Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Далі…

Тенісний турнір в Хмельницькому

У Хмельницькому за підтримки відділення НОК України та організації ветеранів спорту в області проведено шостий відкритий обласний турнір з тенісу пам’яті заслуженого будівельника України Івана Беца (06.06.1945-22.04.2010), великого шанувальника спорту.

Далі…

В Хмельницькому тривають фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійського літа – 2021»

21 серпня у центрі Хмельницького відбулися незвичні змагання. Понад дві сотні наймолодших містян взяли участь у перегонах на толокарах та самокатах.

Далі…

Спартакіада журналістів Хмельниччини

20 серпня надовго запам’ятається багатьом подільським журналістам – цього дня у  Хмельницькому відбулась обласна спартакіада працівників ЗМІ краю присвячена 30-річчю Незалежності України.

Далі…

Молодь пробігла, щоб зробити місто чистішим

 Відділення НОК України у  Хмельницькій області впроваджує оригінальні ініціативи екоактивістів щодо захисту навколишнього середовища  в рамках програми «#OlympicLab» за напрямом «Екологічний модуль».

Далі…

Україна на ХХХІІ Олімпійських іграх

8 серпня в Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, на яких Україна посіла 16 місце серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород.

Далі…

У Хмельницькому привітали учасників надмарафонського пробігу “Схід і Захід разом” і підтримали олімпійців

В Україні триває надмарафонський пробіг «Схід і захід разом». Його учасники своїм особистим прикладом мають на меті продемонструвати єдність нашої країни та заодно популяризувати оздоровчий біг і здоровий спосіб життя. 

Організаторами заходу, приуроченого  30-й річниці незалежності України, є Львівська обласна  рада, Федерація легкої атлетики Львівської області та ініціативна група депутатів  1-го демократичного скликання Львівської міської ради 1990 року.

Далі…

Міжнародний турнір з паркового волейболу в Хмельницькому

2-3 липня у Хмельницькому на майданчиках у парку ім. І. Франка проведено Міжнародний турнір з паркового волейболу серед ветеранів. Команди змагалися у форматі 4х4 та мали змішані склади – грали по двоє чоловіків та жінок. В турнірі взяли участь 9 команд з України (Ужгород, Миколаїв, Львів, Житомир, Хмельницький, Старокостянтинів, Чернівці, Київ, Луцьк) та одна команда з Болгарії (м. Варна).

Далі…