Archive for admin

Про олімпійські та людські цінності юні хмельничани дізнавались в басейні

Напередодні Дня Гідності та Свободи регіональним олімпійським осередком в Хмельницькій області проведено освітній проєкт Національного олімпійського комітету України «#OlympicLab» за напрямом «Олімпійські та людські цінності».

Далі…

У Хмельницькому відбулися змагання з вільної боротьби на призи Павла Олійника

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Хмельницькій області проведено Відкритий обласний турнір з вільної боротьби на призи заслуженого майстра спорту України Павла Олійника.

Далі…

Сербські нагороди хмельницького фехтувальника

23-24 жовтня у сербській столиці Белграді відбулися змагання з фехтування на шпагах у рамках другого етапу Європейського кадетського циклу-2021.  

Першого дня хмельничанин Даніїл Мазур (тренер Юрій Мазур) та Лев Майстренко зі Львова (тренер Володимир Свистіль) здобули срібло та бронзу в індивідуальному турнірі серед 178 спортсменів 2005 року та молодших з 20 країн.   Від самого початку вони були налаштовані серйозно. Вигравши по шість боїв на 5 уколів  кожний, впевнено розташувалися у верхівці протоколу за підсумками групового етапу.

Далі…

«Олімпійський тиждень» крокує Хмельниччиною

Відділення НОК України в Хмельницькій області у тісній співпраці з  структурними підрозділами ОДА, органами місцевої влади, федераціями з олімпійських видів спорту, ФСТ та відомствами, регіональними центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з метою формування у дітей та молоді мотивацій до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму активно проводить заходи в рамках «Олімпійського тижня» в різних населених пунктах області .

Далі…

Конвенція Європейської легкої атлетики й відзнака хмельницькому тренеру

Представники національних федерацій легкої атлетики континенту зібралися 14-16жовтня в Лозанні, щоб узяти участь у спеціальному Конгресі Європейської легкої атлетики та урочистій церемонії Golden Treck.

Далі…

Кам’янчанин-призер чемпіонату світу з важкої атлетики

В місті Джидда ( Саудівська Аравія) з 5 по 13 жовтня тривав чемпіонат світу серед юнаків та дівчат до 17 років, де збірну команду України представляли вісім спортсменів .

Далі…

Чемпіонка з міста енергетиків

Десятого жовтня в Івано-Франківську відбувся традиційний півмарафон (Frankivsk Half Marathon 2021). У спортивному дійстві, що проводився восьмий рік поспіль, взяли участь сотні франківців і гостей міста.

Далі…

Кубок України у легкоатлетів –ветеранів Хмельниччини

Цьогорічні старти за програмою Кубка України з легкої атлетики серед ветеранів були проведені одночасно в двох містах.

Далі…

У Хмельницькому масовими забігами прикордонники вшанували пам’ять Олексія Бутовського

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, популяризуючи здоровий спосіб життя, на території закладу 2 жовтня проведено масові забіги на дистанції 1000 метрів для жінок та 1000 і 3000 метрів для чоловіків- залежно від віку.  

Далі…

Олімпійський урок #BeActive крокує Хмельниччиною

У межах Європейського тижня спорту у Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6, що на Хмельниччині, пройшов «Олімпійський урок #BeActive».

Далі…