Archive for admin

ХVI Олімпійський фестиваль попрощався з Банською Бистрицею

XVІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який тривав з 24 по 30 липня в словацькій Банській Бистриці, добіг до завершення.

Далі…

Юний хмельничанин виблискує на європейських тенісних кортах

Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагороди та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги !

Далі…

Тхеквондист з Хмельниччини-бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів

Вихованець Хмельницької ДЮСШ №3 Давід Гулій здобув бронзову нагороду на чемпіонаті світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів, який тривав з 28 по 31 липня  у місті Софія (Болгарія ).

Далі…

Сільська молодь Хмельниччини пізнавала водні види спорту з олімпійським чемпіоном

Відділенням Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області проведено флешмоб  “Supsurfing day” в селі Карпівці Розсошанської об’єднаної територіальної громади  Хмельницького району

Далі…

Хмельницька веслувальниця здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи в Данії

В перший день чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное з марафону, який проводиться з 28 по 31 липня у місті Сількеборг (Данія), українські спортсмени завоювали 2 золоті медалі.

Далі…

В Хмельницькій громаді завершилися Дворові ігри, присвячені Олімпійському дню

22 липня на спортивному майданчику ЗОШ №22 відбувся заключний захід Дворових  ігор під гаслом «Стань в ряди олімпійців», присвячений Олімпійському дню. За підтримки відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області фахівці Міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання відвідували навчальні заклади міста та сіл, які приєдналися до громади, та проводили цікаві спортивні розваги. Організували такі ігри уже вчетверте.

Далі…

Юний скороход з Хмельниччини серед кращих на європейському фестивалі

В словацькій Банській Бистриці завершився перший змагальний день XVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Далі…

У Хмельницькому відбувся пробіг на підтримку захисників Маріуполя

23 липня Хмельницький долучився до світового бігового флешмобу на підтримку захисників «Азовсталі», які нині перебувають у російському полоні.

Далі…

У Старокостянтинові підняли прапори з нагоди старту літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2022

25 липня на стадіоні “Центральний” міста Старокостянтинова відбулося свято Олімпійського прапора, присвячене відкриттю ХVІ ЄЮОФ ,яке відбувається у словацькій Банській Бистриці з 24 по 30 липня.

Далі…

На Хмельниччині урочисто підняли прапори на честь старту XVІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю

З метою підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі-XVІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі ,  розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму у молодого покоління, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту,  відділення НОК України в Хмельницькій області організувало і провело 23 липня   церемонію «Свято олімпійського прапора».

Далі…