В офісі відділення НОК України в Хмельницькій області з 10 жовтня по 10 грудня була розгорнута виставка «Краса легкої атлетики: швидше, вище, дальше ! », присвячена 60-річниці першого виступу спортсмена з Хмельниччини, яким став легкоатлет з Білогір’я Степан Байдюк на Іграх ХVIII Олімпіади (10 -24.10.1964 р, Токіо, Японія).
На окремих стелажах було розміщено популярні друковані видання Національного олімпійського комітету України, федерацій легкої атлетики України та інформаційно-довідкові матеріали і поетичні збірки місцевих авторів («Сто років спорту на Поділлі», «Олімпійські призери: Хмельницька область», «Олімпійськими стежками », « Спортивна слава Хмельниччини», « Фізична культура і спорт Деражнянщини 1950-2015 роки», «Декатлон», « Ветеранська витривалість»).
Поліграфічна продукція представлена у вигляді плакатів, афіш, календарів, блокнотів, дипломів, нагрудних номерів та свідоцтв до легкоатлетичних змагань в регіоні ,зокрема традиційному Кубку України з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів дискоболки Фаїни Мельник та молотобойця Анатолія Бондарчука і кроси на честь Степана Байдюка.
Окремо розміщено сувенірну атрибутику (кубки, медалі, вимпели, брелки, магніти, значки(180), монети, конверти, поштові марки(210) з зображеннями легкоатлетів та олімпійською символікою.
Особливу увагу відвідувачів привертали пам’ятні медалі, виготовлені до благодійних масових легкоатлетичних пробігів на підтримку ЗСУ та прикордонників, що проводяться в області з 2014року.
Представлено цікаві експонати: вимпел з автографами олімпійських чемпіонів , перших учасників Олімпійських ігор в складі збірної команди СРСР (1952р Хельсінкі –дискоболки Ніни Пономарьової- Ромашкової- чемпіонки та метальника списа Віктора Цибуленка), а також екіпірування факелоносиці естафети олімпійського вогню напередодні ХХVIII Ігор в Афінах, один із міжнародних етапів якої 5 липня 2004 року пройшов вулицями Києва за участі наймолодшої на той час учасниці цієї знакової для неї події – 13-річної хмельничанки Анастасії Гаєвої (рекордсменки України з бігу на 3000 м в приміщенні серед кадеток ).
На десятках окремих фотографій ,плакатах та у фотоальбомах зафіксовано моменти змагань та тріумфу уславлених легкоатлетів з Хмельниччини олімпійців та рекордсменів .
Про їх здобутки та експонати виставки під час екскурсій проводили члени відділення та обласної федерації легкої атлетики, використовувалися наявні відеоматеріали.
Щотижня виставку відвідували групи школярів, студентів, ветеранів спорту, бібліотекарів, журналістів, у тому числі внутрішньо переміщені особи, в тому числі іногородні юні легкоатлети з Нетішина, Славути , Дунаєвець, Гуменець, Деражні, котрі перебували в обласному центрі під час змагань.