В манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п’ятиборства в приміщенні за участю 778 спортсменів 2002 року народження і молодших з усіх регіонів нашої держави.

Хмельниччину представляли 28 учасників (14 юнаків та 14 дівчат). Саме подільські юнаки задавали тон на цих змаганнях.

Найбільш успішно виступили легкоатлети Старокостянтинівської  ДЮСШ, двоє з яких здобули чемпіонські звання в двоборстві.

Але перемоги дались їм не просто.

Так, Богдан Авдєєв невдало розпочав змагання в стрибках у довжину, зробивши два заступи. Перестрахувавшись, у третій спробі приземлився на позначці 5 м. 72 см. (7 місце), що значно менше за його потенційні можливості. Та після бігу на 60 м., де він став кращим з результатом 7,37 сек., його перевага в сумі двоборства над суперниками виявилась беззаперечною.

А Дмитро Козачук за явної переваги здобув першість в іншій комбінації: біг на 400 м. (54.69 сек.) та 800 м. (2 хв. 05.57 сек.)і став відкриттям чемпіонату .

Їх товариши по команді ДЮСШ Іван Войтюк замкнув трійку призерів у двоборстві, куди були включені біг на 1500 м. з перешкодами (4 хв. 37.33) та 800 м. (2 хв.14,83 сек.)

Готували старокостятинівців тренери Володимир Гоняк, Тетяна Малинська, Олександр Вербицький, Віктор Соботович.

До числа призерів змогли пробитися також:

-дебютант всеукраїнських змагань Артем Богуцький з Кам’янець-Подільської ДЮСШ №1 (1 місце за сумою очок. набраних в бігу на 60 м. – 7.88 сек. та в  стрибках у висоту – 1 м. 75см.). тренер Михайло Моспан;

• Артем Онищук зі Старої Синяви (2 місце: біг на 400 м. – 55.82 сек. та на 800 м. – 2 хв. 05.95 сек.), тренер Іван Чорний;
  • Валерій Стецюк з Летичівської ДЮСШ «Колос» (3 місце у п’ятиборстві) , тренер Михайло Лозовик.

За результатами 6- ьох спортсменів cеред 86 колективів дитячо-юнацьких спортивних шкіл  команди з нашої області розмістились на таких позиціях:ї