У Конча-Заспі під Києвом відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед ветеранів. Абсолютну перемогу в метанні диска серед жінок за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена, здобула 53- річна кам’янчанка Олена Поблічко. В найкращій її спробі кілограмовий диск досяг позначки 36.06 м. Вона також виступила в другій дисципліні – у штовханні ядра (3 кг.),і посіла четверте місце (10.20м.).

А 58-річний Микола Дубчак з с.Гуменці Кам’янець-Подільського району метнув 700- грамовий спис на 47.02 м. і зайняв друге місце серед усіх чоловіків, що змагалися у цьому виді.

У столиці на алеях національного комплексу «Епіцентр України» було проведено чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби на 10 кілометрів серед ветеранів.

Збірна Хмельниччини, що виступала у неповному складі (5 з 10), зайняла 6 місце.

В особистому заліку за міжнародним рейтингом 36-річна Світлана Ільченко з Нетішина виборола бронзову медаль серед жінок у бігу на 10км. (43хв. 41,49сек.), а серед чоловіків 52-річний хмельничанин Микола Стойко, який пробіг цю ж дистанцію за 36хв. 47,75сек., опинився на 5 місці.