Після завершення безкомпромісних фінальних поєдинків національної першості на арені Велотрек у Львові Україна дізналася імена найсильніших  боксерів головного внутрішнього старту року  з цього видовищного виду спорту.

Нинішній чемпіонат серед чоловіків проведено на призи видатного місцевого боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2000 року, чемпіона світу серед професіоналів Андрія Котельника. Успішно на чемпіонаті виступили 5 представників з Хмельницького, які здобули 3 медалі і забезпечили нашій області друге командне місце.Першість з 4 нагородами вибороли львівяни, третьою завершила турнір збірна Харківщини.Найвагоміший внесок у підсумковий результат нашої команди зробили підопічні тренера Івана Яструба з Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.Золотими медалістами стали Владислав Вєтошкін, вагова категорія 56 кг,та Мгер Оганісян, в. к .64кг, а  Олексій Козьолок , в. к. 56 кг ,п’ятим завершив свій виступ. Крім них, срібло у ваговій категорії   69 кг дісталося Віктору Петрову, авангардівець Вячеслав Гаврилюк, в. к .понад 91 кг, зайняв 5 місце.