На етапі Кубка світу з фехтування на шаблях в американському Балтиморі найдалі з усіх українок вдалося пробитися Аліні Комащук з Нетішина.

У груповому раунді наша шаблістка здобула три перемоги при трьох поразках, а далі послідовно здолала фехтувальниць зі США (15:7), Китаю (15:12), шосту у світовому рейтингу Макон Брюнс із Франції (15:14), кореянку (15:12) та італійку (15:9).

У поєдинку за вихід у півфінал турніру Аліна отримала поразку (13:15) від майбутньої переможниці змагань Мартіни Крішіо з Італії і посіла 8 місце. Ольга Харлан з Миколаєва, багаторічний лідер нашої збірної, завершила свій виступ на 33 позиції, нетішинка Ольга Жовнір фінішувала на 110 місці.

В команді українки без Харлан, за участі Комащук та Жовнір показали 9-й результат: програвши (42:45) угоркам, в боротьбі за 9-16 місце обіграли Азербайджан (45:25), Гонконг (45:38) та Німеччину (45:35).