Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів вперше проведено в місті Дніпро на реконструйованому стадіоні “Трудові резерви”.На змагання прибули найсильніші спортсмени країни віком від 30 до 88 років, в тому числі понад 30 переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи, Всесвітніх та Європейських ігор майстрів (ветеранів).

В командному заліку першість впевнено вибороли господарі.Збірна Хмельниччини у гострій конкуренції з Харківською, Вінницькою та Сумською областями стала третьою. Кожен з 10 подолян мав змогу виступити упродовж двох днів в кількох дисциплінах і  принести команді максимальну кількість очок у двох видах . Особисто в абсолютному заліку за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена,ними здобуто 7 призових місць. Золоту медаль напередодні свого 60-річчя отримав Микола Дубчак з села Гуменці Кам’янець- Подільського району,який метнув 700- грамовий спис на відстань 46,36м. Два срібла на рахунку Валентина Ліпіча у бігу на 100 та 200 метрів. Ще один кам׳янчанин- 0лександр Ткачук, відзначився в стрибках у висоту, подолавши 1,65м (рівень призера чемпіонатів Європи у його віковій категорії 60-64 років). Цей результат приніс Олександру друге місце ,а першість дісталась рекордсмену світу Олегу Федорку з Полтави. Микола Стойко з обласного центру у бігу на 800 та 1500 метрів виборов бронзові медалі. Нагорода такого ж ґатунку дісталася Миколі Оніщуку з Красилова у ходьбі на 5000 метрів серед чоловіків. Вагомий внесок у загальний успішний виступ нашої команди зробили також хмельничани Юрій Адамков, Олександр Нагуляк, Віктор Флентін та кам׳янчанин Михайло Моспан,які були серед бігунів- лідерів у своїх вікових групах. Після цих змагань провідні спортсмени візьмуть участь у престижних міжнародних стартах легкоатлетів-ветеранів за кордоном. Зокрема, ряд кам׳янчан налаштувались виступити наприкінці липня в Чехії і на початку вересня в іспанській Малазі ,яка прийматиме чемпіонат світу.