Чемпіонат України з плавання серед юніорів відбувся в харківському 50-метровому басейні «Акварена». Участь у змаганнях взяли 335 спортсменів 2002 року народження і молодші з 20 областей України та Києва.

Найуспішніше з чотирьох представників Хмельниччини виступили Андрій Коваленко (Обласний центр фізичного виховання учнівської молоді)  та Юрій Тимощук (Теофіпольський район), які долали по три  дистанції стилем батерфляй і зуміли увійти до залікової 12-ки у кожній дисципліні. Їхні показники слідуючі: Андрій-5місце (100м), 7місце(50м), 11місце(200м); Юрій-9місце(200м), 10місце(100м),11місце(50м). При цьому, Коваленко вже у кваліфікаційному запливі на 100м з результатом 57,30 сек. вперше виконав норматив майстра спорту України. Він повністю справився із завданнями, які ставив перед ним на ці змагання його тренер Володимир Міщанінов. А нагород від  Андрія  слід  очікувати у юніорському віці в наступному році, адже всі призери чемпіонату були старшими за нього. На цих  змаганнях відзначився наш земляк-уродженець Хмельницького Єгор Романюк, котрий нині навчається у Броварському вищому училищі фізичної культури і представляє Київську область.Він показав хороший переможний час у комплексному плаванні на 200м і здобув ще кілька медалей в інших дисциплінах ,чим допоміг збірній Київщини впевнено виграти на чемпіонаті в абсолютному заліку. Команда нашої області посіла перше місце у третій групі областей.