Юні дзюдоїсти на «Кубку Новатора» у Хмельницькому

У фізкультурно-оздоровчому комплексі державного підприємства «Новатор»  авіаційної промисловості (м. Хмельницький)  за підтрики відділення Національного  олімпійського комітету в області відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо «Novator CUP».

Нагороди змагань, якi присвятили 28 річниці НОК України,  розіграли юнаки в трьох вікових групах (2002-2003 ,2004-2005 та 2006-2007 років народження) і в одній дівчата (2002-2004 р.н.).

Загалом упродовж двох днів на 3-х татамі виступили біля 350 дзюдоїстів, які представляли 15 регіонів України та Республіку Білорусь.

На урочистому відкритті їх привітали керівники ДП «Новатор», обласних громадських  спортивних організацій (відділення НОК, федерації дзюдо,ФСТ «Динамо» України-Геннадій Домбровський, Оксана Пилипчук, Анатолій Романюк, Юрій Жижанов).                                                                          

В ході цікавих поєдинків визначились переможці турніру серед  дівчат:

Нагірна Ангеліна,Хмельницький  – 44 кг.

Ляшук Дарина, Луцьк– 52 кг.

Шульга Марія, Рівне – 57 кг.

Литвиненко Єлизавета, Покров – 63 кг.

Цімко Ольга,  Львів – 70 кг.

 серед юнаків старшої групи:

Яцик Володимир, Дніпропетровська область – 46 кг.

Ларкін Данило, Дніпропетровська область  – 50 кг.

Боровіков Андрій ,Хмельницький – 55 кг.

Поліщук Гліб, Дніпропетровська область – 60 кг.

Бурлака Володимир ,Одеса – 66 кг.

Тарасенко Герман, Дніпропетровська область – 73 кг.

Юрчак Назар, Дніпропетровська область   – 81 кг.

Басанець Ігор, Дніпропетровська область  – 90 кг.

Кульчицький Денис, Хмельницький  –понад 90 кг.

 серед юнаків середньої групи:

Корнейчук Максим,Рівне – 38 кг.

Самолюк Роман,Шацьк – 42 кг.

Яцик Володимир , Дніпропетровська область – 46 кг.

Марченко Максим, Львів – 50 кг.

Цекот Сергій  ,Шацьк – 55 кг.

Цуркан Ігор, Одеса – 60 кг.

Корчемлюк Станіслав, Львів – 66 кг.

Климов Всеволод , Хмельницький – 73 кг.     

Коваль Богдан , Львів-понад 73 кг.

серед юнаків молодшої групи:                                                                                                         

Кравчук Ілля,Львів – 30 кг.

Мадрімов Єлісей,Шацьк – 34 кг.

Дашкевіч Олександр ,Білорусь  – 38 кг.

Федорик Данило, Львів – 42 кг.

Колесник Владислав, Житомир-50 кг.

Попик Віталій,Львів – 55 кг.

Ястремський Владислав, Дунаївці – 60 кг.                                                                                      

Осадчий Артем , Покров – понад 60 кг.                                     

Переможці змагань нагороджені кубками, а всі призери – дипломами, медалями, подарунками та олімпійською атрибутикою.

Comments are closed.