Першим офіційним змаганням 2020 року у легкоатлетів віком 30 років і старших на всеукраїнському рівні став чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні, який тривав 8-9 лютого в манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

307 досвідчених спортсменів з 21 області і столиці та гість з Вірменії завзято боролися за особисту першість в кожному виді програми як у вікових групах (30-34, 35-39, 40-44, 45-49 років і т.д.), так і в абсолютній першості згідно з особистим рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Представники збірної Хмельниччини спромоглися вибороти 5(2 срібні та 3 бронзові) медалей в абсолютному заліку. Це-кам’янчани: Валентин Ліпіч (біг на 60 м –  ІII місце, стрибки у довжину – ІІI місце) , Марія Шабага (біг на 200 м – ІI місце) та Олена Поблічко (штовхання ядра – ІІI місце), а також Микола Оніщук (спортивна ходьба  на 3000 м – ІI місце) з Красилова.

Крім них, призерами в своїх вікових групах cтали: нетішинка Світлана Ільченко (біг на 3000 м – І місце  та  1500 м- ІІ місце,35-39 років),кам’янчани- Михайло Моспан (біг на 800 м – ІІІ місце, 55-59років) та Євгенія Янкун (стрибки у довжину – ІІІ місце, 55-59років), хмельничанин Олександр Нагуляк (біг на 60м, 800м, 1500 м – ІІІ місця, 60-64років), які отримали грамоти   .

Варто відзначити, що за гострої конкуренції в окремих видах програми спортсмени-ветерани перевершили  понад 10 рекордів України у приміщенні. Окрасою змагань, безумовно, став виступ Олега Федорка з Полтави,який підкорив в стрибках у висоту планку  на позначці 1,73м, покращивши  світове досягнення серед чоловіків вікової групи 65-69 років.

А 81-річний  Володимир  Бохонський  з  Ярмолинець встановив 2 рекорди України у віковій групі 80-84років. Цього разу він пробіг 1500м за 7хв 13,34сек ,а 800-метрівку подолав за 3хв 42,15сек.

В командній першості, котра визначалася загальною сумою 20 найкращих  особистих рейтингів у кожній збірній,  Хмельницька область посіла друге місце у третій групі, мінімально поступившись сумчанам, третіми фінішували житомиряни.  Команди-призерки нагороджені дипломами та кубками Федерації легкої атлетики України відповідних ступенів.