Марина Бех-Романчук і Андрій Проценко – найкращі легкоатлет і легкоатлетка серпня в Україні

Хмельничанку Марину Бех-Романчук і Андрія Проценка з Херсону визнано найкращими легкоатлетом і легкоатлеткою серпня в Україні.

Протягом останнього літнього місяця вони продемонстрували  такі результати. Марина Бех-Романчук перемогла на етапі «Діамантової ліги» у Стокгольмі (Швеція), посіла друге місце на Меморіалі Іштвана Дюлая в Секешфегерварі (Угорщина ), стала чемпіонкою України в стрибках у довжину в Луцьку та посідала друге місце у світовому топ-листі сезону за підсумками серпня (6,85 м).

 Андрій Проценко, котрий знайомий багатьом шанувальникам легкої атлетики Хмельницького, де тривалий час у 2018-2019 роках перебував на навчально-тренувальних зборах ,став чемпіоном України з другим результатом світового топ-листа сезону зі стрибків у висоту (2,30 м).                                                                                                                                 Голосування відбувалось у трьох категоріях: серед ЗМІ, вболівальників та експертів (Рада ФЛАУ). Результати у кожній з категорій враховувались як третина від усіх голосів.

Comments are closed.