З 25 листопада по 2 грудня в Софії тривав  Чемпіонат Європи серед юніорів. Участь у змаганнях взяли спортсмени віком 15-16 років  з 19 країн.  Збірна України була представлена на турнірі максимальною кількістю спортсменів – по 13 хлопців і дівчат.

Цей чемпіонат став найуспішнішим в історії збірної України. Наші юніори завоювали у столиці Болгарії 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових . Це другий показник  з поміж  країн-учасниць цьогорічних змагань . Наші спортсмени поступилися  лише команді Росії, у  доробку боксерів  якої 22(16, 4, 2) нагороди. За кількістю завойованих медалей  збірна України  значно перевершила свої минулі досягнення. Зокрема, рік тому на юніорському Євро-2019 у Румунії в активі юних українців було 13 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових .

Свій  вагомий внесок в успішний  цьогорічний виступ команди зробили  представники  нашої області .У фінальному поєдинку   Віталій Грабовський (Хмельницький , “Авангард”), який  виступав у ваговій категорії 57 кг, роздільним рішенням суддів (4:1)  здобув перемогу  над росіянином і став чемпіоном. Бронзові нагороди юніорського Євро-2020 вибороли: Єлизавета Воєвудко (Хмельницький, “Буревісник”), 46 кг та Олександра Джигун (Чемерівці) ,75 кг, а Максим Алтунян, 46 кг, з Шепетівщини посів п’яте місце