29-30 січня в легкоатлетичному  манежі у Сумах проведено командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні за участю 412 більшості провідних вітчизняних спортсменів з 23 областей та з міста Києва. Сезон післяолімпійський, тож не дивно, що хтось його пропускає, хтось підійшов до перших стартів не в оптимальній формі, а хтось вирішив спробувати сили не у своїх коронних дисциплінах.

Зокрема, чинна чемпіонка Європи в стрибках у довжину в приміщенні 26-річна хмельничанка Марина Бех-Романчук, котра  розпочала сезон зі спринту 10 січня у Києві на “Різдвяних стартах”, у перший день змагань знову долала 60-метрівку,продемонструвавши у фіналі четвертий час-7,59сек.

Наступного дня відбувся її дебютний виступ у потрійному стрибку у дорослому віці,  і відразу вона вийшла у лідери, продемонструвавши гідний результат рівня майстра спорту України міжнародного класу-14,24м. П’ять спроб з шести у вихованки Вадима Крушинського були за 14-метрову позначку, а найкращий- на 14,34 м, який забезпечив Марині не лише перемогу, а ще й вивів її на третю проміжну позицію світового рейтингу стрибунок  цієї дисципліни у приміщенні зимового сезону 2022 року .

Її чемпіонський початок підтримав ще один хмельничанин – Владислав Мартинюк, який переміг у бігу на 2000 м з перешкодами  (5 хв 41,29 сек).Він також посів загальне 9 місце у бігу на 3000м (8хв34,26сек), хоча виграв свій не найсильніший забіг. На цій же дистанції 6-м фінішував перспективний 19-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк (8хв26,94сек), а днем раніше посів 4 місце у бігу на 1500м з власним досягненням(3 хв 53,93сек).  17-річна кам’янчанка Олександра Чернуха з результатом 12,54 м зайняла 5 місце у потрійному стрибку, а в стрибках у довжину вона була 9-ю(5,61м).

Ще двоє хмельничан змагалися у спринті: Марія Горєлова пробігла 60-метрівку за 7,77сек (10 місце) і 200м за 26,02сек (16місце),а  Ігор Керод продовжує прогресувати, здолавши 60-метрівку за рекордні для себе 7,07сек (12 місце).

За підсумками виступів вказаних спортсменів малочисельна збірна Хмельницької області завершила чемпіонат на 13-у командному місці.

Ще ряд легкоатлетів, що життєво пов’язані з Хмельниччиною, також увійшли до числа лідерів, а двоє з них вибороли чемпіонські звання.

Переможні очки до скарбнички Чернівецької області поклав студент Кам’янець-Подільського національного університету Олег Миронець, фінішувавши першим у бігу на 800 м (1хв50,91сек).

Вихованка Старокостянтинівської ДЮСШ, а нині представниця Рівненської області, Наталія Юрчук (Ручківська) виграла фінальний забіг на 60-метрів з бар’єрами (8,27сек), залишивши позаду титулованих суперниць.