Archive for Червень 2022

Бібліотечна система Хмельниччини поширює ідеї олімпізму

Для підвищенням інтересу різних верств населення до спорту за ініціативи обласного відділення НОК України в Хмельницькій області бібліотекарі подільського краю долучилися до відзначення  річниці Міжнародного олімпійського комітету та з середини червня активно висвітлювали олімпійський рух.

Далі…

В Хмельницькому долали кілометри і збирали кошти

У Хмельницькому за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України з нагоди Олімпійського дня проведено благодійний патріотичний забіг.

Далі…

Історична нагорода світової проби в плаванні для Хмельниччини

Представник Хмельниччини Михайло Романчук здобув свою першу нагороду на 19 чемпіонаті світу  з водних видів спорту-2022 , який  відбувається в Будапешті (Угорщина) з 18червня по 3липня .

Далі…

Олімпійський день крокує Хмельниччиною

18 червня в рамках відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня стартував зініційований Департаментом освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації обласний проєкт «Канікули, що нас об’єднують», який об’єднає дітей та молодь як Хмельниччини, так і тих, хто був змушений покинути рідні місця проживання, та кого гостинно зустріла Подільська земля.

Далі…

В рамках Всеукраїнського Олімпійського дня Хмельницький гостинно прийняв борцівський турнір

Відкритий міський благодійний турнір з вільної боротьби серед трьох вікових категорій: юнаків 2008-2010р.н.та хлопчиків 2011-2012,2013-2014р.н., на честь українських воїнів,що боронять нашу державу  від російської агресії , відбувся в Хмельницькому.

Далі…

Чемпіонат світу з водних видів спорту з хмельничанином

Хмельничанин Михайло Романчук уперше у своїй кар’єрі пливтиме на відкритій воді під час виступу на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті і загалом виступить у п’яти дисциплінах.

Далі…

Діти-майбутнє України!

Завдяки ініціативі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області 31 травня в парку імені Михайла Чекмана обласного центру відбувся святково-патріотичний захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей!  

Далі…

Українці на шляху до ХІ Всесвітніх ігор

За підтримки Міжнародного олімпійського комітету з 7 по 17 липня 2022 року у Бірмінгемі(США) відбудуться Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, на яких буде розіграно 220 комплектів нагород у 34-х видах спорту.  База даних цього мультиспортивного заходу показує, що учасники зі 106 країн пройшли кваліфікацію на Ігри.

Далі…

Переможні стрибки хмельничанок в Австрії

Одразу дві хмельничанки стали  призерками міжнародного турніру стрибунів з жердиною і в довжину “18th Golden Roof Challenge”, який відбувся 11 червня на спеціально обладнаному майданчику в самому серці історичного центру австрійського Інсбруку на одній з головних вулиць Maria-Theresien-Straße .Ці змагання проводяться з 2005 року і стали першими в світі міської серії легкої атлетики “Golden Fly”.

Далі…

#OlympicLab в Хмельницькому басейні

Регіональним олімпійським осередком в Хмельницькій області проведено освітній проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут-пізнай себе».

Далі…