З нагоди урочистого закриття зимових Олімпійських ігор 2026 року у приміщенні Відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області відбулася особлива зустріч для учнів Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.
Понад 30 школярів стали учасниками олімпійського заходу, головним гостем якого був дворазовий учасник зимових Олімпійських ігор Олександр Бортюк. Модераторами зустрічі виступили члени Відділення НОК України в Хмельницькій області — Віктор Флентін та Віталій Шкарпета.
Під час зустрічі Олександр поділився з учнями спогадами про виступи на найпрестижніших міжнародних змаганнях, розповів про свій шлях до Олімпійських ігор, особливості щоденної підготовки, а також наголосив на важливості наполегливості, дисципліни та віри у власні сили. Школярі із великим зацікавленням слухали розповідь спортсмена, активно ставили запитання та дізналися більше про життя професійного спортсмена, олімпійські цінності й значення спорту у формуванні особистості.
Після теплої та змістовної бесіди учасники заходу перейшли до інформаційної стели Відділення НОК України в Хмельницькій області, де запалили Олімпійський вогонь та зробили спільне фото на згадку. Учні подякували українським олімпійцям за представлення держави на головному зимовому спортивному форумі світу та побажали їм яскравих перемог і спортивних звершень.
Захід став чудовою нагодою ще раз відчути атмосферу світового спортивного свята, підтримати українських олімпійців та розділити емоції завершення зимових Олімпійських ігор 2026 року.
Такі зустрічі є важливою складовою діяльності олімпійської спільноти, адже сприяють популяризації олімпійського руху серед молоді, вихованню патріотизму, любові до спорту, здорового способу життя та надихають юне покоління на досягнення високих цілей як у спорті, так і в повсякденному житті.