Відadmin

Бер 16, 2016

Легка атлетикаНа чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з двоборств та п’ятиборств в приміщенні до Києва прибуло 657 юних легкоатлетів 2001 року  народження і молодших. Їм було запропоновано 13 видів двоборств та п’ятиборств, в яких взяли участь як юнаки, так і дівчата.

З 24-х представників Хмельниччини призове місце виборола лише Марія Нараєвська зі Старокостянтинова, котра в комбінації (біг на 60 м – 8,79 сек та штовхання 3-кілограмового ядра – 10,65 м) набрала другу суму очок. Опікується нею заслужений тренер України Володимир Гоняк.

Близьким до п’єдесталу пошани був єдиний представник Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Максим Слободенюк. Подолавши в перший день 60-метрівку з четвертим результатом – 7,64 сек, наступного ранку спромігся виграти 200-метрівку – 24,73 сек. Та все є набрана ним сума очок (1315) виявилась четвертою серед 56 учасників цього двоборства. Від «бронзи» його відділяло лише 1 очко.

Летичівський спортсмен Андрощук Володимир випробував себе у п’ятиборстві, де зайняв високе 6 місце.

Інші наші легкоатлети здобули досвід всеукраїнських змаганнях і принесли залікові очки своїм спорт закладам.

У підсумку серед 98 дитячо-юнацьких спорт шкіл представники Хмельниччини фінішували на таких місцях:

6 – Старокостянтинівська ДЮСШ

17 – КДЮСШ Нетішинського ППО ХАЕС

36 – Полонська ДЮСШ

27 – Старосинявська ДЮСШ

52 – Летичівська РДЮСШ

Вони забезпечили загальне 11 місце збірній Хмельниччини (307 очок). А до трійки найкращих команд увійшли: