Відadmin

Бер 21, 2016

Легка атлетикаВ Араді (Румунія) завершився кубок Європи з метань за участю представників з 31 країни континенту.

У командному заліку третю сходинку п’єдесталу пошани посіли вітчизняні дорослі збірні чоловіків, жінок та українки вікової категорії молодь (до 23 років).

Місця команд визначались за сумарною кількістю очок кожного з 4-х членів збірних в метанні диска, молота, списа і штовханні ядра згідно таблиць Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Третім у метанні диска з результатом 62,01м став Микита Нестеренко з Дніпропетровської області.

Успішним виявився дебют 18-річного Захара Міщенка зі Старої Синяви, який у компанії значно старших і досвідченіших метальників списа не знітився і показав гідний результат – 71,61м у п’ятій спробі, який забезпечив йому п’яте місце у віковій категорії чоловіків молодь.

У підсумку українські чоловіки віком до 23 років зайняли четверте командне місце.

Нині Захар підвищує свою майстерність в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного у столиці і представляє Київську область.

Вітаємо Захара і його тренера Івана Чорного зі Старої Синяви з хорошим спортивним показником на міжнародній арені.