IMG_0097В рамках всеукраїнської акції «Олімпійське літо» в оздоровчому дитячому таборі «Калинівка», що в Старокостянтинівському районі, проведеного спортивно-масовий захід,  до програми якого увійшли командні змагання «Веселі старти» та індивідуальні турніри з дартсу.

Спочатку 120 відпочиваючих випробували свої сили, спритність, технічність і зання в естафетах («Переправа», «Баскетболіст», «Хокеїст», «Футболіст»), перетягуванні канату та у спортивній вікторині.

Призерами «Веселих стартів» стали команди «Бігунці» (1), «Мафія» (2), «Бобри» (3).

У турнірі на влучність з дартсу серед дівчат перше місце посіла Анна Голдій, другою стала Анастасія Руцишина, на третій позиції – Юлія Фоміна .У юнаків до числа призерів потрапили Назар Шевчук (1), Ілля Сисюк (2), Владислав Цимбалюк (3).

Всі учасники заходу отримали від організаторів (відділення НОК України в Хмельницькій області та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх») сувенірну продукцію, а призери – грамоти, медалі, подарунки.