Новий олімпійський цикл вітчизняні важкоатлети розпочали з Кубку України у Чернігові, куди прибуло 200 спортсменів з 22 регіонів. Приємно відзначити успішний старт чоловічого складу збірної нашої області. Першу нагороду для подолян виборов Ярослав Заболотний з Дунаєвеччини,який набрав у сумі двоборства 230кг. (105кг. ривок + 125 кг. поштовх), що забезпечило йому «срібло» у ваговій категорії 62 кг.

Потім Дмитро Кукош з Городка став переможцем серед чоловіків до 77 кг., набравши 296 (127 + 153) кг. У цій же ваговій категорії п’ятим – 280 (127 +153) кг. фінішував перспективний Андрій Божук, 2000 р.н., з Волочиська.

Досвідчений хмельничанин Сергій Клепацький виборов «бронзу» – 371 (160 + 211) кг., замкнув шістку найкращих за ним атлетів у тій же категорії до 105 кг Богдан Попик з Волочиська 351 (160+191) кг.

Ще одна «бронза» дісталася представнику обласного центру суперваговику (+105 кг) Олександру Черненку -387 (175+212) кг.

Враховуючи перезаліки Олександру Пєлєшенку, Володимиру Болгарину (85 кг) та Дмитру Чумаку, що готуються до відповідальних міжнародних змагань за індивідуальним графіком, чоловіча збірна Хмельниччини впевнено вийшла на 1 місце і здобула Кубок. До трійки найкращих у підсумку увійшли такі чоловічі команди:

1. Хмельницька область – 635 очок,
  2. Харківська область – 515 очків,
  3. Миколаївська область – 441 очко.

У жінок відзначилася Ангеліна Ломачинська з Дунаєвеччини, котра здобула першість у категорії 48 кг з сумою 140 (63+77) кг.Перемогу подолянам забезпечили їх наставники:Олександр Антонов ,Олександр Кулеша ,Володимир Копичинський, Олег Поляков, Андрій Мельник, Олександр Хомовський ,Михайло та Ігор Мацьохи.

Наразі до чемпіонату Європи серед чоловіків та жінок, що відбуватиметься з 1 по 9 квітня в м.Спліт (Хорватія), готуються представники Хмельниччини Олександр Пєлєшенко, Дмитро Чумак, Олександр Прошак.Cеред основних кандидатів на поїздку до Бангкоку (Тайланд), де з 1 по 11 квітня нагороди чемпіонату світу виборюватимуть юнаки та дівчата до 17 років, є наш Андрій Божук.