У Харкові волейболісти Хмельницького «Новатора» провели перший поєдинок ¼ фіналу чемпіонату України чоловічої суперліги.

Місцева команда «Юридична академія» на рівних протистояла подолянам лише в першій партії, в якій все ж поступилася з рахунком 24:26. Надалі перевага новаторців була більш переконливою, адже другий сет вони виграли з рахунком 25:14, а в заключній партії знову здолали (25:18) юристів. Отже «Новатор» повів у серії до двох перемог з рахунком 1:0.

Для виходу до півфіналу 28 березня у Хмельницькому господарям необхідно знову переграти харків’ян.  Якщо ж гості виявляться  сильнішими, то вирішальний матч відбудеться 29 березня також на майданчику «Новатора».

А жіночий ВК «Новатор» наблизився до підвищення в класі, адже у першому турі «фіналу чотирьох» вищої ліги чемпіонату України хмельничанки у Чернігові виграли всі три поєдинки:  з «ПНУ – Івано-Франківськ» – 3:0 (25:18,25:20,25:15), з «Педуніверситетом-ШВСМ», Чернігів- 3:1 (22:25, 25:20, 25:27,25:22), з ВК «Полтавчанкою» -3:1 (25:23, 15:25,25:11,25:17), і отримали високі шанси вийти до суперліги. Для цього їм необхідно виграти два з трьох матчів другого туру , які вони проведуть у Хмельницькому 30 березня – 1 квітня з тими ж суперницями. Тут же відбудеться нагородження призерів чемпіонату вищої ліги (жінки).