З 4 по 12 червня столиця Болгарії Софія приймала чемпіонат Європи з боксу серед жінок за участю 150 спортсменок з 32 країн. Представниці збірної команди України здобули 4 (срібну та 3 бронзових) медалі.

Найуспішніше серед них виступила хмельничанка-вихованка ДЮСШ -2 “Авангард”  Марія Боруца. Змагаючись у ваговій категорії до 75 кг, вона провела три поєдинки. У чвертьфіналі впевнено перемогла угорку Нагі Тімсу, а у  важкому півфінальному поєдинку  здолала Лауру Пріце з Уельсу. У фіналі боксувала з досвідченою титулованою олімпійкою з Нідерландів Нучкою Мірель Фонтін. За підсумками трьох раундів судді віддали перевагу суперниці хмельничанці. Тож Марія стала срібною призеркою чемпіонату До речі, це перша медаль доморощених боксерів міста Хмельницького, як чоловіків, так і жінок, здобута на європейській першості серед дорослих спортсменів. Також їй  вдалося вибороти ліцензію на Другі Європейські ігри, які у 2019 році прийматиме Мінськ. А ще Марія виконала вимоги для присвоєння їй звання майстра спорту України міжнародного класу. Готували перспективну спортсменку до цих відповідальних змагань тренери Анатолій та Андрій Чумакови.