У місті Чернівці проведено чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який став першою великою подією в українському боксі в цьому році.

За результатами змагань перемогу у загальному медальному заліку посіла команда міста Києва. Друге та третє місця в активі Київської та Черкаської областей відповідно.

1 місце – м. Київ: 3 золота, 4 срібла, 8 бронз;

2 місце – Київська область: 3 золота, 2 срібла, 3 бронзи;

3 місце – Чернігівська область: 3 золота, 1 срібло, 2 бронзи.

Найкращим боксером Чемпіонату України до 22 років визнаний Вадим Клим (64 кг) з Чернівців.

Збірна Хмельниччини виступили гідно, здобувши 1 золоту та 5 бронзових нагород  (8 місце):

Лісінська Анастасія – І місце у ваговій категорії 54 кг;

Новосад Сабіна-3 місце у ваговій категорії 51 кг;

Барабаш Ольга – 3 місце у ваговій категорії 64 кг;

Лусте Марія – 3 місце у ваговій категорії 75 кг;

Гаврилюк Вячеслав – 3 місце у ваговій категорії +91 кг;

Драч Максим – 3 місце у ваговій категорії +91 кг.

Новосад Сабіна з Кам’янця- Подільського всі інші-хмельничани. Підготували спортсменів  до чемпіонату тренери Анатолій Чумаков, Андрій Чумаков , Дмитро Смагула, Олег Люлько, Володимир Приходько.

На шляху  до  здобуття золотої медалі вихованка Андрія Чумакова Анастасія Лісінська здолала послідовно трьох суперниць-з Кропивницького, Волині та столиці.

Завдяки перемозі у чемпіонаті України Настя виборола путівку на чемпіонат Європи, що цьогоріч відбудеться в Італії. Наразі ж спортсменка готується до міжнародного турніру, який на початку березня прийматиме Туреччина. А от чоловіки налаштовуються на турнір у Кривому Розі.

Вітаємо спортсменів  та їхніх наставників з хорошим результатом і бажаємо подальших успіхів.