Заключним офіційним змаганням 2021 року у легкоатлетів віком 30 років і старших на всеукраїнському рівні став Кубок України серед ветеранів у приміщенні, який тривав 18-19 грудня в манежі Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного.

179 досвідчених спортсменів з 13 областей і столиці  завзято боролися за особисту першість в кожному виді програми як у вікових групах (30-34, 35-39, 40-44, 45-49 років і т.д.), так і в абсолютній першості згідно з особистим рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Представники збірної Хмельниччини спромоглися вибороти 12(4 золотих,7 срібних та 1 бронзову) медалей за рейтингом в абсолютному заліку . Це-кам’янчани: 59-річний Валентин Ліпіч ( стрибки у довжину – I місце; біг на 60м та потрійний стрибок-ІІ місця), Олександр Ткачук, 63роки (біг на 60 м  з бар’єрами та стрибки у висоту– ІI місця), Михайло Моспан,61рік (біг на 1500м та 3000м-ІІ місця) та Валентина Неподобна, 55років (біг на 1500м – ІI місце та 800м-ІІІ місце), а також Микола Оніщук ,73 роки (спортивна ходьба  на 3000 м  та 5000м-І місця) з Красилова  і нетішинка Світлана Ільченко,40 років (біг на 3000м- І місце).

Крім них, варто відзначити  83-річного ярмолинчанина Володимира Бохонського, який здобув першість в 4-х дисциплінах бігу (400,800,1500  та 3000метрів) серед чоловіків вікової групи 80-84 років з результатами, котрі дозволяють боротись за високі місця серед однолітків і на міжнародному рівні. До речі, Володимир Федорович вже має у своєму доробку срібну медаль світового чемпіонату  2014р, коли  виступав у спортивній ходьбі. А в минулому році він був визнаний  найкращим легкоатлетом-ветераном в Україні серед чоловіків .Наразі на таке звання 2021 року серед основних трьох претендентів є Валентин Ліпіч.

В командній першості, котра визначалася загальною сумою найкращих  особистих рейтингів у кожній збірній,  Хмельницька область з 1233,27очок посіла друге місце у третій групі, мінімально поступившись сумчанам(1330,67очок) лише  через меншу  кількістю учасників. Команди-призерки нагороджені дипломами та кубками Федерації легкої атлетики України відповідних ступенів. Кращими легкоатлетами Кубка  в індивідуальному заліку за найбільшим рейтингом стали штовхальники ядра:91-річний вінничанин Генріх Зверєв та 54-річна Світлана Сорочук з Дніпра.