Попри складні часи для нашої держави подільські спортсмени продовжують виборювати нагороди та потужно представляти Україну на спортивних міжнародних аренах, тим самим демонструючи волю до перемоги !

Зокрема,в минулому місяці найкраще проявив себе юний хмельничанин- вихованець ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев .

18-24 липня у чешському місті Мост разом зі своїм напарником Павлом Бондарчуком з Івано-Франківська вибороли у парному розряді бронзові медалі чемпіонату Європи з тенісу серед юніорів до 14 років. У змаганнях приймали участь 64 пари, де наші спортсмени зуміли впевнено перемоги своїх опонентів з Молдови, Угорщини та Словаччини і мінімально поступилися лише за вихід у фінал представникам Чехії.

Напередодні юний хмельничанин змагався і в одиночному розряді, де зумів дійти до 1/16  фіналу (всього було128 учасників). А відтак увійшов до ТОП-32 спортсменів чемпіонату.

Згодом Нікіта Білозерцев став срібним призером в одиночному розряді  на турнірі найвищої категорії з тенісу до 14 років, що відбувався 23-31 липня у німецькому місті Дюрен.

В змаганнях Super Category U-14х , прийняли участь 64 найсильніших тенісисти світу, наш Нікіта впевнено подолав своїх суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини та поступився лише у титульному поєдинку спортсмену з Кореї.

Щиро вітаємо Нікіту з такими високими досягненями та бажаємо подальших перемог. Підготувала  обдарованого спортсмена тренер-викладач Наталія Трембіцька .

Від admin