140 спортсменів з 11 областей змагались за нагороди відкритого літнього чемпіонату України серед дорослих з гвинтівки по рухомій мішені та пістолета зі стрільби кульової, що тривав 16-22 серпня у Львові.

Це менше, ніж було в мирний час, але конкуренція за медалі була дуже високою, адже всі провідні вітчизняні спортсмени все ж таки приїхали на змагання.

Якщо на двох попередніх чемпіонатах – зимовому  та  з олімпійських вправ, хмельничани були першими у загальнокомандному заліку, то цього разу наша збірна у складі заслуженого майстра спорту України Андрія Гільченка, майстрів спорту міжнародного класу Дениса Баблюка , Ігоря Кізими , Анастасії Савельєвої , Крістіни Гілевич  і Маргарити Тарканій , завоювавши 8 золотих, 8 срібних та 1 бронзову медаль, виборола друге загальнокомандне місце. Першими стали вінничани ,на третій позиції збірна Івано-Франківщини.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з черговим успішним виступом на всеукраїнському рівні!