29-30 квітня в Хмельницькому за підтримки регіонального відділення Національного олімпійського комітету України проведено змагання з фехтування на шпагах в рамках «Дитячої ліги Миронюка».

Упродовж двох днів 193 хлопчиків та дівчаток розіграли нагороди в особистій першості у чотирьох вікових категоріях (U-9, U-11, U-13, U-15).

Свою майстерність на доріжках у двох спортзалах політехнічного коледжу продемонстрували представники провідних фехтувальних клубів країни з Києва, Хмельницького, Львова, Тернополя, Харкова, Ужгорода, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Олександрії.

На урочистому відкритті змагань їх привітали: голова відділення НОК України в Хмельницькій області Віталій Огон та начальник управління молоді, фізичної культури і спорту Наталія Томусяк.

Найвагоміший медальний доробок – шість нагород, три з яких найвищого ґатунку, зібрали фехтувальники Хмельницького.

У трьох з чотирьох вікових категорій золото вибороли місцеві юнаки Артем Мельник, Михайло Гавадзин та Роман Мельник.

А серед дівчат переможцями стали двоє львів’янок Тетяна Орєхова та Дарія Моногарова

Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями,подарунками від відділення НОК та грошовими сертифікатами на придбання фехтувального спорядження в магазинах «STM», а тренери переможців кожної вікової категорії отримали енциклопедію «Фехтування» в запитаннях та відповідях.

Від admin