Студент Кам’янець-Подільського національного університету, майстер спорту Андрій Атаманюк напередодні свого 21-річчя на міжнародних легкоатлетичних змаганнях в італійському  Мілані встановив особистий рекорд в бігу на 5000м-13хв58,92сек.

Він фінішував 12-м, поступившись переважно більш досвідченим спортсменам з африканських країн та Італії. А перемогу святкував Келестін Ндікумана з Бурунді з часом 13хв31,96 сек.

Кам’янчанину не вистачило всього дев’яносто двох сотих секунди для того, щоб виконати норматив на молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики, який на цій дистанції складає 13 хвилин та 58 секунд рівно.

За словами його наставника-заслуженого  тренера України  Василя Ліщука у Андрія є оптимізм, натхнення та впевненість у виконанні нормативу.

Цьогорічний чемпіонат Європи серед молоді U23відбудеться  з 13-16 липня в місті Еспоо, Фінляндія.

Путівку на даний чемпіонат вже виборола інша студентка КПНУ- Олександра Чернуха, 2004року народження (тренери Олег та Юлія Вергуш), котра взимку перемогла на чемпіонаті та кубку України серед дорослих в потрійному стрибку, неодноразово долаючи норматив в цій дисципліні.

Від admin