За версією комісії «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області в огляді-конкурсі на звання лауреатів квітня серед дорослих спортсменів переможцем визнано лідера збірної команди України з плавання хмельничанина Михайла Романчука, котрий на турнірі  Stockholm Open 13-16 квітня здобув три ліцензії на Олімпіаду-2024.

Титулований спортсмен виконав в Швеції нормативи на дистанціях:

400м (3хв46,66сек-4місце), 800м (7хв47,12сек-2 місце), 1500м (14хв40,21сек-2 місце) вільним стилем, а також виборов ще й третє срібло турніру в комплексному плаванні на 400м-4хв20,26сек.

Для 26-річного Михайла Романчука – дворазового призера Олімпійських ігор-2020 з плавання в басейні: “срібло” – 1500 м, вільний стиль; “бронза” – 800 м, вільний стиль , Ігри в Парижі  стануть третіми в його професійній кар’єрі плавця.

Вітаємо спортсмена і його наставників з успішним початком сезону на престижних змаганнях, бажаємо здобути нагороди і олімпійські ліцензії також на відкритій воді!